Markalarımız

1965 yılında kurulan FERM, Hollanda’nın uluslararası üne sahip güç aletleri markasıdır. Tüm ürünleri ile sıkı Avrupa standartlarına göre dizayn ve test edilen Ferm; testere, matkap, zımpara, kesici bileyici ve öğütücülerin kullanıldığı alanlar için yüksek kaliteli güç aletleri dizayn eder ve geliştirir. Bugün, bölgesel Ferm ürünleri distribütörleri aracılığı ile Dünya çapında 50 ülkeden daha fazlasına ulaşmaktadır. Yılların verdiği tecrübe ve tüm distribütörlerin geribildirimleri sayesinde FERM, son kullanıcı ihtiyaçları ve gereksinimleri hakkında özel bilgiler üretmekte ve uygulamaktadır. FERM demek, güvenilir ve makul fiyatlı yüksek kalite güç ürünlerini tercih etmek demektir.

B.Tech, Fransa, Nice’ de başlayan alet, ekipman ve materyal yapımını 1864’den bu yana sürdürmektedir. Uzun süreçli bir imalat döneminden sonra, 1965’te elektrik ürünleri, teknik tedarik, matkap, musluk, kalıplar gibi hizmetlerin piyasadaki en etkili güçlerinden biri haline gelen tüzel bir grup kuruldu. 2008’ de yüksek kalite için değerli araçlar ekleyip üretim maliyetlerini düşürerek sırayla son tüketiciye ve global pazara daha fazla fayda sağlayacak ihtiyaçları tanımladı ve 2012’de en iyi fabrikalarla ve üretim hatlarıyla, ‘B.Tech Tools’ isimli bir markayı yarattı. 155 yıllık bilgi ve deneyimle, yeni bir marka olarak global pazarda varlığını arttırmayı başaran B.Tech bugün dünya çapında 98 ülkeye hizmet vermektedir.

2012 yılında Sezgin Güney’in ilk markası olarak tescillenen GÜNTİM, inşaat malzemeleri grubu ürünlerinin vazgeçilmezi olmayı başardı. Sezgin Güney; ürün yelpazesinde sıva filesinden beton çivisine, keserden, eldivene, alan çevirme tellerinden, yağmurluklara, kalıp yağlarından, el arabalarına kadar inşaat sektörünün her alanına dokunacak ürünler yer almaktadır. GÜNTİM uzmanlık gerektiren ürünleri üretmeye, şantiye ve şantiye çalışanlarını hedef alarak pazarlamaya devam ederken Sezgin Güney bünyesinde her geçen gün daha da gelişiyor, daha da büyüyor.

Sezgin Güney’in kendi bünyesinden çıkardığı 2014 yılında tescillenen markası PROFF, boya koruma örtüsü, makaralı kablo, maket bıçağı gibi her alanda sarf malzeme olarak kullanılabilecek ürünlerin en iddialısı olarak sektörde hızla kabul görmüş ve görmeye devam ediyor. PROFF işin profesyonellerinin vazgeçemedikleri bir marka olarak Sezgin Güney çatısındaki yerini sağlamlaştırıyor.