Markalarımız

1965’te kurulan B-Tech Tools, 2006 yılında Avrupa’da seri üretime başlamıştır. Elektrikli takımlar, el aletleri ve pnömatik ekipmanlar alanında üretim ve distribütörlük süreçlerini üstlenen B-Tech Tools’un ürünlerinin çoğu ömür boyu garantili olmakla birlikte şirket, dünya çapında 44 adet tescilli patente sahiptir ve tüm ürünleri özel bir kalıpla işaretlenmektedir.

btech.sezginguney.com

1965 yılında kurulan FERM, Hollanda’nın uluslararası üne sahip güç aletleri markasıdır. Tüm ürünleri ile sıkı Avrupa standartlarına göre dizayn ve test edilen Ferm; bölgesel Ferm ürünleri distribütörleri aracılığı ile Dünya çapında 50 ülkeden daha fazlasına ulaşmaktadır. FERM markası, güvenilir ve makul fiyatlı yüksek kalite güç ürünlerini tüketiciye sunmaktadır.

www.ferm.com.tr

2012 yılında Sezgin Güney’in ilk markası olarak tescillenen GÜNTİM, inşaat malzemeleri grubu ürünlerinin vazgeçilmezi olmayı başardı. Sezgin Güney; ürün yelpazesinde sıva filesinden beton çivisine, keserden, eldivene, alan çevirme tellerinden, yağmurluklara, kalıp yağlarından, el arabalarına kadar inşaat sektörünün her alanına dokunacak ürünler yer almaktadır. GÜNTİM uzmanlık gerektiren ürünleri üretmeye, şantiye ve şantiye çalışanlarını hedef alarak pazarlamaya devam ederken Sezgin Güney bünyesinde her geçen gün daha da gelişiyor, daha da büyüyor.

Sezgin Güney’in kendi bünyesinden çıkardığı 2014 yılında tescillenen markası PROFF, boya koruma örtüsü, makaralı kablo, maket bıçağı gibi her alanda sarf malzeme olarak kullanılabilecek ürünlerin en iddialısı olarak sektörde hızla kabul görmüş ve görmeye devam ediyor. PROFF işin profesyonellerinin vazgeçemedikleri bir marka olarak Sezgin Güney çatısındaki yerini sağlamlaştırıyor.