Markalarımız

1965’te kurulan B-Tech Tools, 2006 yılında Avrupa’da seri üretime başlamıştır. Elektrikli takımlar, el aletleri ve pnömatik ekipmanlar alanında üretim ve distribütörlük süreçlerini üstlenen B-Tech Tools’un ürünlerinin çoğu ömür boyu garantili olmakla birlikte şirket, dünya çapında 44 adet tescilli patente sahiptir ve tüm ürünleri özel bir kalıpla işaretlenmektedir.

btech.sezginguney.com

1965 yılında kurulan FERM, Hollanda’nın uluslararası üne sahip güç aletleri markasıdır. Tüm ürünleri ile sıkı Avrupa standartlarına göre dizayn ve test edilen Ferm; bölgesel Ferm ürünleri distribütörleri aracılığı ile Dünya çapında 50 ülkeden daha fazlasına ulaşmaktadır. FERM markası, güvenilir ve makul fiyatlı yüksek kalite güç ürünlerini tüketiciye sunmaktadır.

www.ferm.com.tr

FERM’in FX-Power akü platformu, değiştirilebilir akülü ve evrensel hızlı şarj cihazına sahip çok yönlü elektrikli el aletlerinden oluşur.

www.fermpower.com

Hollanda'nın genç ve en hızlı büyüyen markalarından olan Vonroc profesyoneller ve bahçe meraklıları için ürünler tedarik eder. Sloganımız “Geleceğini İnşa Et” dir ve bu sadece ürünlerimize değil, yaptığımız her şeye yansır;

vonroc.com.tr

Cateye, hem profesyoneller hem de gündelik kullanıcılar için sunduğu ileri teknoloji sprey boya çeşitleriyle farklı alanlar için farklı çözümler sunar. İç ve dış ortamlarda uygulanabilen, hızlı koruma ve hava şartlarına uyumluluk sağlayan Cateye, geniş ürün yelpazesiyle dünyayı renklendirir. 

cateye.com