HAKKIMIZDA

Sezgin Güney  markasının ilk adımları, 1969 yılında Bursa Cumhuriyet Caddesi’nde 24 metrekarelik mütevazi bir dükkanda babam Fethi Güney tarafından atıldı. O tarihte perakende sektörüne hizmet vermek için kurulan firmamız bugün bambaşka bir hikaye ile sektördeki yerini koruyor.

Ailenin ikinci kuşak yöneticisi olarak 1978 yılında yönetimi devraldım. Bu tarihten itibaren Bursa şehrinde toptan bazda malzeme dağıtımına başladık. Şirketin bugünlere gelmesinde aldığımız bu kararın rolü çok büyüktür.

Sektörümüzün Türkiye’deki en büyük oyuncularından biriyiz, bölgemizdeyse mutlak lideriz.

Avrupa standartlarında hizmet verdiğimiz 15.000 metrekarelik kapalı mağaza alanımızda, 8.000’in üzerinde malzeme çeşidi, kaliteyi temel ilke edinmiş 60’ın üzerinde çalışanı, 30’un üzerindeki servis aracıyla, Bursa ve civarındaki il, ilçe ve köyler başta olmak üzere tüm Türkiye’ye kusursuz servis ağıyla, değerli müşterilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz.

Sezgin Güney A.Ş.  olarak tüm müşterilerimize daha iyiyi, daha güvenli ve kaliteli bir şekilde sunmanın gayreti içinde olduğumuzu bilmenizi isteriz.
Saygılarımla,